Háčkovací box dráčik Lucius - červený

Vitajte v kreatívnom svete háčkovania s mojim prvým háčkovacím boxom na dráčika! Tento komplexný set je určený pre všetkých nadšencov háčkovania, či ste začiatočník alebo už máte skúsenosti. S týmto boxom získate všetko, čo potrebujete na vytvorenie roztomilého háčkovaného dráčika, ktorý vás nepochybne nadchne svojou jedinečnosťou a originalitou.

Skladem
Kód: 150
900 Kč
Kategorie: Boxy
Darček pri nákupe nad 40€/1000Kč
Darček k nákupu
Darček k nákupu nad 40€/1000Kč. Krásná drevená kľúčenka s háčkovaným motívom
Možnosť platby prevodom na účet
Platba predovom na účet
Platba v EUR aj Kč
Platba v EUR aj Kč
Bojíte sa poplatkov za prevod na cudziu menu? Zaplaťte jednoducho v eurách alebo českých korunách!

Háčkovací box Dráčik Lucius

Čo obsahuje box?

1. Návod - Či už ste nováčik alebo skúsený háčkár, môj podrobný návod vás bude sprevádzať každým krokom procesu. Jednoduchý postup a jasné inštrukcie vám zaručia, skvelý výsledok. Návod je v tlačenej podobe,
vo formáte A4.


2. Materiál na tvorbu - V boxe na dráčika nájdete klbká kvalitnej priadze a príslušenstvo - ihla, špendlíky, značkovač, výplň a  bezpečnostné oči

 

3. Nažehľovačka - Po dokončení háčkovaného dráčika môžete urobiť deťom ešte väčšiu radosť. V boxe totiž nájdete aj originálnu nažehľovačku s dráčikom Luciusom, ktorú jednoducho nažehlíte na akékoľvek oblečenie. Veľkosť nažehľovačky je 10 x 10 cm. 

 

4. Darček - Ako malý bonus som do boxu pridala aj  prekvapenie, aby som sa vám poďakovala za vašu podporu. Nechajte sa prekvapiť krásnym doplnkom v podobe drevenej kľúčenky.

Háčkovací box na dráčika je nielen skvelý spôsob, ako stráviť voľný čas tvorivo, ale aj ideálny darček pre vašich blízkych, ktorí zdieľajú vašu vášeň pre háčkovanie :) Buďte kreatívni a začnite háčkovať svojho vlastného Luciusa ešte dnes.

Zpět do obchodu